تبلیغات
.:خنده سرا:. - سخت ترین معمای جهان
این معما سخت ترین معما ی مطرح شده ی جهان است.

در این معما باید تمام متن را رمز گشایی کنید.

اگر شما این متن را روز گشایی کنید و در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید و جوابتان درست باشد برنده ی جایزه ی یک ساعت مچی با ارزش 50 هزار تومان می شوید .

جواب این معما یک جمله است پس شانس و هوش خود را امتحان کنید و در قسمت نظرات جواب مورد نظر خود را بنویسید.

برای مشاهده ی این معما روی بخش ادامه ی مطلب در پایین کلیک کنید.بزرگترا مهم ترند!!!

یکی از خوشبختیهای ما همین است که ما نخستین نفراتی نیستیم که گام بر صفحه زمین گذارده ایم . این آسمان و زمین با این چشمهای بیدار ستارگان شاهد زندگی میلیونها مردمی بوده است که پیش از ما روی این زمین زندگی داشته اند شاهد نشاط ها وغمها ؛ روشنیها وتیرگیها ؛ جنگها و صلحها و هزاران صحنه مختلف زندگی آنها بوده است .

مطالعه صفحات تاریخ پیشینیان در کتابها در لابلای طبقات زمین در آثار پرشکوه و عزت انگیز آنها بسیار چیزها به ما می آموزد و عمر ما را به مقیاس قابل ملاحظه ای زیاد می کند .

بهره گیری از فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی مانند اینترنت و سیستم های چند رسانه ای به عنوان ابزارهایی جهت بهبود كیفیت آموزش و فراگیری ، از طریق ارائه تسهیلاتی جهت دسترسی آسان به منابع و خدمات آموزشی و نیز فراهم نمودن سازوكارهایی چون تعامل و همكاری از راه دور

 

مراكز آموزشی مجبور به تغییر روشهای سنتی آموزش و پژوهش به روشهای نوآورانه در زمینههای مختلف و بخصوص تولید محتوا خواهند بود. لذا فرصتها و تهدیداتی بر سر راه آموزشگاه ها وجود دارد.

اساتید مواجه با تعییرات اساسی در محتوای درسی و ارائه درسها با روشهای جدید می باشند

Translate, IMPORTANT parts 

تاریخ : سه شنبه 1390/10/13 | 03:44 بعد از ظهر | نویسنده : MHM | نظرات